11 komentarų

  1. sarvas
    2015.02.12 08:20

    ginklu valymo skystis-tai dezaktyvatorius nuo radiacijos.vaistineles isvogtos nes svirkste budavo morfijus nuo skausmo-tinka narkomanams.du tiubikai tableciu,,protivorvotnije,,gepuikiai gelbeja nuo pagiriu:)

    Atsakyti

  2. B.Ignas
    2015.02.19 17:10

    to sarvas - vaistinėlės pagrindinai vagiamos dėl tareno, kurį suvartoja kaip narkotiką. Paskutinėj foto ne armonika o akordeonas. No offence, tiesiog pastebėjimas.

    Atsakyti

  3. Jokubassk
    2015.02.27 00:58

    Sveiki 🙂 ... Gal kas galetu paaiskinti kaip patekti ar kur tiksliau yra sis bunkeris? *********@gmail.com

    Atsakyti

    • Marius
      2015.02.28 11:01

      Niekas koordinačių nedalina. Ir gerai ir blogai: blogai, nes tikrai geru ketinimų turintis žmogus, kuris nori prisilieti prie senovės negali aplankyti tokių vietu, nes labai sunku būtų įrodyt, kad ne su blogai ketinimais ten vykstama, o gerai, nes visokie chamai, narkomanai, metalaistai ir daugelis kitų, kurie siekia tik naudos sau ir nori gadinti turtą, turės kaip reikiant pakamantinėti miestą ir rasti bunkeri 🙂

      Pats labai domiuosi sovietmečio technika, išradimais, elektronika, kariniais objektais, tad tikrai gaila, kad negaliu gyvai pamatyti to 🙁

      Pamiršta.lt komandai: būtų labai smagu, jei dažniau parašytumetė apie kitų miestų objektus, nes įdomu būtų išgirsti apie objektus savam mieste 🙂
      Jei domina, žinau porą įtartinų vietų, bet panašu į bunkerius turėtų būt (Panevėžys)
      Beje, turiu atknisęs iš kažkur žemėlapį, su tunelių koordinatėm, bet pats nbandžiau jų ieškoti, kadangi aš tik vieno žmogaus komanda, kuriam įdomu senovė 🙂

      Atsakyti

      • Jokūbas
        2015.03.15 21:14

        Aš irgi iš Panevėžio, taip pat domiuosi visa tai 🙂 Turiu sąrašėly Panevėžio slėptuvių, bet irgi dar nediginau ir labai neieškojau. Hey, gal susikontaktuojam?

        Atsakyti

      • Marius
        2015.03.22 21:54

        Hey, sveikas! Būtų neblogai. mano email ***********@gmail.com, tikiuosi žmogus patvirtinantis komentarus "nenužvaigžduos" emailo, bet jei labai jau norėsit, parašykit tam žmogui į email, mano email, žinau, kad matot žmonių emailus 😀

        Atsakyti

      • Justinas
        2015.04.19 14:53

        lieskit paklaust o jus ne pasaliniai ????

        Atsakyti

      • Konduktorius
        2015.04.23 23:07

        Pasaliniai - tie kurie negali ranku kisenese laikyt.

        Atsakyti

      • Rolandas
        2015.04.28 12:19

        Sveiki, gal galima gauti koordinates?

        Atsakyti

      • Tomas
        2015.06.13 13:53

        Ar pastatas po kuriuo esanti si sleptuve veikiantis ar uzleistas?

        Atsakyti

      • 1975
        2017.03.07 14:48

        Tai kas tas ščerba ar kas radot info?

        Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top
mobili pilna