Pavasaris, apleistas kultūrnamis


Ei, o kaip gi puslapis, kodėl į jį niekas nekeliama? Taigi, prašom.

O jei rimtai - atėjo vasara, laikas kažką parašyti. Pavasaris mums nebuvo itin sėkmingas metas UE prasme - pradžiai žiemos pabaigoje nučiuožiau nuo kelio ir apdaužiau mašiną (gavau ilgai remontuoti), tada pasiruošimas ir pati Armėnijos kelionė, be kita ko dar turėjau problemų ir kelis kartus remontavau fotoaparatą su objektyvu bei kolega turėjo traumų. Na ir žinoma, dar nemažai laiko atėmė pasiruošimas vasaros kelionei, kuri bus visai netrukus. Tai nuotraukų iš Lietuvos pavasarį buvo nedaug.

Bet paskutinės pavasaro kelionės atnešė keletą neblogų vietų, kuriomis skubu su jumis pasidalinti. Pirmoji jų bus apleistas kultūrnamis mažame miestelyje (seniai beturėjome kultūrnamių, tiesa?), kurį periodiškai tikrinome netgi nuo 2021 metų, bet vis nesėkmingai. Todėl ir eilinį kartą čia važiuodamas nesitikėjau, kad pavyks patekti. Kultūrnamio būklė nėra tokia labai gera, bet keletą nuotraukų padaryti galima. Taigi, here goes.

Pradėsime nuo nudubasinto foje

Pradėsime nuo nudubasinto foje

Iš jo galima išeiti į salę

Iš jo galima išeiti į salę

Salė būtų visai nieko, jeigu ne šiukšlės prie scenos

Salė būtų visai nieko, jeigu ne šiukšlės prie scenos

Panašu kad kažkiek jau čia pavėlavome

Panašu kad kažkiek jau čia pavėlavome

Scena iš arčiau atrodo taip

Scena iš arčiau atrodo taip

O čia - tvarkingai sustatytos kėdžių eilės

O čia - tvarkingai sustatytos kėdžių eilės

Žiūrint nuo scenos jos atrodo taip

Žiūrint nuo scenos jos atrodo taip

Bet grįžkime į foje, kurį puošia gražus pano

Bet grįžkime į foje, kurį puošia gražus pano

Iš jo galima išeiti į keletą gražių patalpų

Iš jo galima išeiti į keletą gražių patalpų

Vienoje jų radome senas nuotraukas

Vienoje jų radome senas nuotraukas

Dar tebekabo sceniniai drabužiai

Dar tebekabo sceniniai drabužiai

Dalis kultūrnamio - visiškai supuvus

Dalis kultūrnamio - visiškai supuvus

Laiptine galima pakilti aukščiau ir pasigrožėti, kaip bėga stogas

Laiptine galima pakilti aukščiau ir pasigrožėti, kaip bėga stogas

Greitai bus visai šakės

Greitai bus visai šakės

Antrame aukšte radome iškabintas darbo veteranų nuotraukas

Antrame aukšte radome iškabintas darbo veteranų nuotraukas

Panašu kad greitai viso šito nebeliks...

Panašu kad greitai viso šito nebeliks

Nuotraukos laiptinėje (esame jau ne kartą tokias matę)

Nuotraukos laiptinėje

Bet grįžkime į salę

Bet grįžkime į salę

Jos gale, prie tuščios projektorinės - šviesų valdymo pulto likučiai

Jos gale, prie tuščios projektorinės - šviesų valdymo pulto likučiai

Ventiliacijos įranga rūsyje, prieš pasišalinant

Ventiliacijos įranga rūsyje, prieš pasišalinant

Šiam kartui tiek, ačiū už dėmesį. Tikiuosi ši vasara bus šiltesnė nei praeita (globalinis atšilimas my ass), palinkėkime mums geros vasaros kelionės ir visiems sėkmės!

Daugiau straipsnių

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *



Pilna versija | Mobili versija