Elektros įrengimų gamyklos administracinis pastatas


Šiandien aptarsime dar viena šviežią Urban Exploration vietą, kurioje yra ir kur pasivaikščioti, ir kur pašlapinti kojas - apleistą administracinį pastatą industriniame rajone, mažai nuniokotą tiek graffiti, tiek orientacinių žaidimų žaidėjų, kartais nepagalvojančių, kad jų kodui kitoje vietoje ne vieta. Nors laiko viduje turėjau nedaug ir dalis nuotraukų dėl kortelės gedimo prapuolė, nusprendžiau pasidalinti tuo, kas liko.

Istorijos šį kartą nebus. Ne todėl, kad čia būtų verta ką nors slėpti, bet todėl, kad prasėdėjus pusdienį prie interneto, nieko doro ir rimto apie šį pastatą neradau. Galiu pasakyti tik tiek, kad pastatas yra dalinai naudojamas - dalis pirmo aukšto yra naudojama greta įsikūrusių įmonių, kaip sandėliai bei smulkių įmonių biurai. Vienintelis dalykas akivaizdu - čia buvo įsikūrusi buvusios gamyklos administracija, vėliau - smulkus verslas.

Administracinis įsikūręs atokiame Vilniaus industriniame rajone, pačiame Vilniaus pakraštyje. Už jo - ta neparadinė, gėdinga Vilniaus pusė. Visi krūmai čia užversti plastikinėmis mašinų dalimis, polietileniniais maišeliais, stiklo šukėmis, automobilių padangomis. Toks jausmas, kad šiukšlės čia buvo verčiamos ne vienerius metus.

Pats pastatas atrodo taip

Dalyje patalpų - tuščia ir nebaigtas remontas

Per langus matosi Norfos bazė

Kambariukas

Kitoje dalyje - yra pusėtinai išsilaikiusių patalpų

Koridorius

Galima prisėsti

Čia kartais renkasi jaunimas

Štai tokios patalpos

Kai kur - jau pradėta griauti

Prišiukšlinta laiptinė

Kasos langelis

NATO

Čiužiniai

Greta - dar vienas nedidelis kabinetas

Pirmo aukšto koridorius

Persirengimo spintelės

Laiptinė

Gražiai krenta šviesa

Bene įdomiausia objekto vieta - greta administracinio pastato praeinanti šiluminė trasa, po poros kilometrų užpilta vandeniu. Pirmoji jos dalis – sausa ir sterili, matosi, kad čia darbuotojai kartkartėmis užsuka.

Štai tokia trasa

Šviesa tunelio gale

Vietomis pasitaiko didesni kambariai

Vamzdžiai

Už poros kilometrų pradeda kilti vandens lygis

Vanduo kyla vis aukščiau ir aukščiau

Vėliau vanduo beveik pasiekia viršų

Nors vietoje nėra kažko ypatingo, man ji paliko teigiamą įspūdį. Mano įvertinimas - 8 balai, ar buvo verta eiti - spręskit patys.

Facebook:

Daugiau straipsnių

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *