10 komentarų

  1. masha
    2012.08.30 05:05

    Keista galvojau jis saugomas. O ant stogo patekti ten galima?

    Atsakyti

    • Pamiršta.lt
      2012.08.30 06:17

      Turėtų būti galima. Laiptais galima užlipti į taip vadinamą palėpę, iš jos greičiausiai galima patekti ant stogo.

      Atsakyti

    • edv
      2012.08.30 09:52

      o kurioje vietoje yra įėjimas, nes kai buvau neradau

      Atsakyti

      • Pamiršta.lt
        2012.08.30 10:01

        Atrakintos vienos iš durų.

        Atsakyti

      • edv
        2012.09.01 15:33

        kurios?

        Atsakyti

      • Pamiršta.lt
        2012.09.01 16:35

        Paieškok, ne tiek jau ir daug ten tų durų ;D

        Atsakyti

      • Karolis
        2013.05.15 20:29

        Ar verta čia eiti ? 🙂

        Atsakyti

      • Pamiršta.lt
        2013.05.15 22:05

        Neverta.

        Atsakyti

      • Kūlgrinda
        2014.01.30 12:12

        Nerealu...

        Atsakyti

      • dirbu
        2014.04.05 11:55

        Sveiki.As ten dirbau,siaubas i ka pavirto mano darbo vieta,terminis baras.Taip taip,terminis baras,tikrai ne cechas 😉

        Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top
mobili pilna