New York city lights


Nors jaunimo tarpe Niujorku pramintą studentų bendrabučių kompleksą Saulėtekyje buvau nusižiūrėjęs jau seniai, ant jo užlipti vis nesigaudavo - kažkoks kipšas paskutinę akimirką koją pakišdavo, sugriaudamas visus planus. Dabar ant šios vietos galima uždėti finalinį tašką - vaizdas pamatytas, atmosfera - pajausta, net nuotraukų tą vėjuotą vakarą pavyko padaryti.

Nors patekimo į objektus būdų niekada neaptarinėju, galiu užsiminti, kad čia jis nebuvo sudėtingas. Jei atvirai, mane vis dar stebina, kaip ten čia gyvenantys studentai ant jo nelipa grožėtis panorama kiekvieną mielą dieną?.. Ir mano rašliavos čia nepriimkite kaip skatinimą nusižengti ir rizikuoti - čia tik pasvarstymas garsiai. Disklaimeris čia nesiskirs nuo jau visiems girdėto nebandykite to pakartoti patys, kurio pabaiga, manau, visiems gerai žinoma.

Žieminės nuotraukos nuo 8-to ir 6-to bendrabučių

Šventinės nuotraukos nuo bendrabučio, priklausančio VGTU

Gražus vasaros vakaras nuo 8-to ir 12-to bendrabučių

Tamsios nuotraukos nuo 8-to ir 4-to

Daugiau straipsnių

Komentarai

 1. savas parašė:

  jau grybaujat ,nuo tikrai idomiu dalyku ant stogu lipat,neturit ka daugiau ka normalaus tai uzbaikit projekta

  1. Pamiršta.lt parašė:

   Pirmiausiai, čia asmeninis projektas ir aš niekam nieko nesu skolingas - kur noriu, ten ir vaikštau, paprastai kalbant. Antra - filtravimo pagal kategorijas kol kas dar niekas neatšaukė, visai nesunku ignoruoti aukštas vietas, jei jos taip nepatinka. Ir trečia - Vilnius nėra begalinis miestas, įdomios vietos vieną dieną baigiasi. Tada belieka tik stogai, kurie, tiesa pasakius, man kuo toliau, tuo labiau patinka.

  2. savas parašė:

   i valkininkus nuvarykit,ten ira apleistas sanatorijos korpusas

  3. Tomas parašė:

   Kokią foto aparatūrą naudojate?

   1. Pamiršta.lt parašė:

    Nikon D7000 ir Nikon DX 12-24 f/4

 2. Tomas parašė:

  Nuostabus vaizdai :). Teko ir man cia pabuvoti, gaila, kad tik viena karta

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *