10 komentarų

  1. Tadas
    2017.03.25 18:33

    čia nepanašu į lietuvą, nes radiatoriai dar neišpjauti 🙂 o patekt į vidu neatrodo sunku, kaip čia dar vagys nesuuodė? ir taip jus tikrai išlepot, nes yra į ką pažiūrėt 🙂

    Atsakyti

  2. Eva Shinoda
    2017.03.25 21:02

    Vidus gal ir nevilioja bet isore atrodo graziai butu gerai pamatyti si pastata kai jis dar veike. Siauliai irgi panasius rumus bijotes sanatorija vadinos. . . . . turejo tik ten vandalai islauze isdauze viska ispizdecino Yra like 2 namai ir vienas sudeges ir vandens bokstas netoli bijotes ezeras irgi grazi vieta buvo . . . buvau kadais ir dar vaziuociau nes siauliuose daugiau nieko apleisto ar siaip idomaus nebera.

    Atsakyti

  3. kastenzino
    2017.04.25 19:42

    jėga, net nereikia klausti kur ce 😀

    Atsakyti

  4. Viktorija
    2017.04.27 12:05

    O kur randasi?

    Atsakyti

  5. Evelina
    2017.07.30 13:27

    Gal galit pasakyti kur randasi šita vieta?

    Atsakyti

  6. Gintarė
    2020.02.09 14:19

    Kur čia yra

    Atsakyti

  7. Mantas
    2020.02.22 14:47

    Gal kas žinote kurioje čia vietoje,būtu įdomu apsilankyti.

    Atsakyti

  8. Edvinas
    2020.04.18 12:32

    Man irgi idomu kur yra sis pastatas

    Atsakyti

  9. Tanera
    2022.11.06 21:57

    Neseniai važiavom į deadtown, gerai išsilaikę.

    Atsakyti

  10. Jonas
    2025.08.22 13:15

    O kaip dėl aspsaugosar neužsirovėt

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top
mobili pilna