Komentarai

  1. Spooky
    2025.01.13 19:17

    Tekę nekartą čia apsilankyti metai iš metų, pirmą kartą turbūt kokiais ~2014. Vieną sykį nuvykti teko per Helovyną, todėl buvo gretimose kapinaitėse pridegta žvakučių lapkričio pirmajai, kurios įėjus vidun vidurnaktį labai mistišką apšvietimą suteikė ir padarė eilinę kelionę įdomesne .

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top
mobili pilna