Šią dvarvietę pirmieji šaltiniai mini dar XVI a. pabaigoje. Vieni žymesnių dvaro istorijos momentų siejami su daug dvarų Lietuvoje turėjusia Masalskių gimine. XVIII a. pab. po vyskupo I. Masalskio mirties, imperatorienė Jekaterina II padovanojo dvarą pulkininkui I.Parčevskiui. Vėliau dvaras perėjo į dukters Rozos ir sūnų Aleksandro bei Konstantino Pačevskių rankas. Pastarieji dvaro prieigose įsteigė alaus daryklą, išsamiai aprašytą štai čia, sėkmingai plėtė verslą ne tik Vilniaus rajone, bet ir kituose šalies miestuose.
Dvaras stipriai plėtėsi. XVIII a. jam jau priklausė ne tik alaus darykla, bet ir kelios karčemos, 2 vandens malūnai, kalkių deginimo krosnis ir lentpjūvė. Dvaras klestėjo, savo ekonomine galia tapęs vienu iš produktyviausiai veikiančių pramonės kompleksų XX a. pradžios rytų Lietuvoje. Gaudami nemenką pelną iš aludarystės, XIX a. antroje pusėje Parčevskiai pasistatydino įspūdingus neoklasicistinių bruožų (su neorenesanso interpretacijomis) rūmus bei juos supančius ūkinius pastatus.
Pirmas pasaulinis karas nutraukė našią dvaro veiklą - gamyba vis smuko ir smuko, kol 1939 metais dvaras buvo nacionalizuotas ir perduotas "Vilniaus Tauro" alaus gamyklai.
Dvaras 1931 metais
Dvaro fasadas dabar
Išdaužyti langai
Rytinėje dvaro pusėje - terasa, su arkomis ir grakščiomis kolonomis
Kitu kampu
Arkos
Kolonos, viršuje
Iš šono
Užkalti pirmo aukšto langai
Foje
Gipsiniai papuošimai
Foje langai nuo laiptų
Antrame aukšte - įgriuvęs stogas
Pagrindinis koridorius ir arka
Koridorius veda tarp sugriuvusių patalpų
Įgriuvusi patalpa
Kiauras stogas
Dvaro langai iš antro aukšto
Buvusių laiptų vieta
Išėjimas į sugriuvusią terasą
Dar keli langai
Šiam kartui tiek.
Esu čia buvus tikrai mažiausiai 3 kartus, prieš kokius 5 metus dar buvo gražu užeiti pažiūrėti, tačiau prieš kokius 2 metus vaizdas visiškai pasikeitė... išdaužyta, aplaužyta... bet iš tolo tikrai gražu
Taip valstybe ir saugo 😀