Didžiulė karjerinė mašina


Važiuodami į Regenwurmlager, apie kurį visai neseniai kalbėjau čia, pakeliui užsukome į keletą įdomių vietų. Viena iš jų buvo ši pusiau apleista karjerinė mašina, viename iš vakarinės Lenkijos karjerų. Sunku pasakyti, kiek ji yra naudojama, o kiek ne, tačiau, ją pamatęs internete iš karto supratau, kad ją pakeliui tiesiog būtina apžiūrėti.

Kol sargas ramiai sau sėdėjo būdelėje, apėjome teritoriją ratu bei nepastebėti peršokome per tvorą. Apėję apačioje sustatytas kameras, viena iš kurių žiūrėjo tiesiai į įėjimo laiptus, užlipome ant mašinos konstrukcijomis. Nuo mašinos viršaus atsiverdavo neblogi vaizdai į patį karjerą bei jo apylinkėse paliktus mechanizmus. Tarp jų buvo žemsiurbė, daugiau panašių mašinų tolumoje, bei laukas, užkrautas neaiškiomis detalėmis.

Per daug nesirodydami sargo pusėje, aplaipiojome visą mašiną. Nepakartojamas jausmas - sėdėti karjerinės mašinos kabinoje, kelių dešimčių metrų aukštyje. Po gero pusvalandžio, taip ir nepastebėti nei sargo, nei darbininkų, išsliūkinome iš teritorijos tuo pačiu keliu kaip ir atėjome. O grįžinėdami link mašinos, eidami aplink teritoriją ratu, dar trumpam užsukume apžiūrėti greta stovintį apleistą konvejerį.

Kelios nuotraukos

Papildyta 2021.11.14

dar kelios apleistos karjerinės mašinos Lenkijoje, iš 2021 Vėlinių kelionės

Daugiau straipsnių

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *