13 komentarų

  1. FeDotAss
    2013.07.24 14:05

    Jo, sitas tikrai geras. O kiek dar zinot staciakampiu?

    Atsakyti

    • Pamiršta.lt
      2013.07.24 14:27

      Zveryno, Pilaites... Daug ju yra.

      Atsakyti

    • Ignas
      2013.07.29 08:11

      Butinos dujokaukes? Ar cia tik del grazumo?

      Atsakyti

      • Pamiršta.lt
        2013.07.29 08:13

        Tik dėl gražumo 🙂

        Atsakyti

      • aš čia šiaip
        2013.08.02 17:29

        Įdomios nuotraukos. Kartais bėgioju pro tuos kolektoriaus baseinus (kur miške), tai po liūties viename iš šalia esančių šulinių (be dangčio) būna žiauriai stipri srovė iki pat viršaus. Įkritus būtu nekas.

        Atsakyti

      • marius
        2014.06.06 20:25

        matosi šitose, tuneliuose buvo cheminiu medžiagų kogero iš garažo pylė valiklius šeip neamanau kad čia butu duju, p.s kasnors buvo rimtesniusoe tuneliuose kurie yra po asanavičiūtes gatve ir įšeina kitoi pusei su kanalizacija, kiek girdėjau ten butina dujokaukes turėti nes, ten daug duju.

        Atsakyti

      • Pijus
        2016.04.30 17:35

        nuotrauka "Encounter ženklai. Į dešinę – išsišakojimas, žemėlapyje pažymėtas mėlynai" posukio i dsine geriau neimkit, o jei imsit, tai nueje iki galo nelipkit kopeciom i virsu, nes: 1) labai sunkus dangtis 2) atidare ta dengti islysite prie saugumo pastato ir gausit galvon, kaip mes su draugu gavom, gali but kad net su policija reikalu turesit...

        Atsakyti

      • Kamile
        2016.05.11 14:35

        Zodziu as su klasiokais nusprendem pazaisti zaidima kur rodo taskus surandi ir pasirasai na suradom kad vienas is sunkesniu yra tam tuneli tik tolokai pradziai pamate nuejom bet buvo labai baisu. Veliau uzlipom iseje ant pieveles ir pavalgem ir pradejo begti is ten stipri vandens srove o pagal jusu nuotraukas supratom kur ten yra tas musu tikslas, bet ten salta ir matom kad jus su dujokaukem noreciau paklausti ar ten BE dujokaukes as ieiciau? ir dar gal zinot kokiu metu galetume as su draugais ten nueiti nes bijom kad vanduo prades begti 😀

        Atsakyti

      • Žilvinas
        2017.05.07 09:24

        Sveiki. Gal kas dar lankosi kolektoriuje.? Mano klausimas butu kaip toli jis veda.? Mes buvom nuėjo kokius 3km, ir išlindom tiesiai virš Justiniškių g, netoli maximos. Gal kas buvo nuėje iki galo.? Pasidalinkit įspudžiais, Ačiū.!

        Atsakyti

      • Tomas
        2013.10.15 12:35

        Buvau ten uzvakar, nuejom apie 2, gal 3 kartus toliau, tai vieta buvo tikrai ispudinga ir kuo toliau eini, tuo kolektorius vis gilejo, vietomis apie 10m., gal butume nueje iki galo, bet priejom toki koriudoriu, kurio galas gan duobetas ir ten vanduo sieke virs botu, tai teko grizt...

        Atsakyti

      • Sudomintas
        2013.10.21 00:42

        Gal ir durnas klausimas, bet kaip jus suzinot kur tie kolektoriai yra? Turit koki pozemini zemelapi? Ir ar esat buve senamiestyje? Girdejau ten idomus kolektoriai is XVIII-XIXa egzistuoja.

        Atsakyti

      • Tomas
        2013.10.22 18:05

        Cia reikia tik loginio mastymo, i kokia vieta milziniskas kiekis vandens is kolektoriaus galetu suteketi, nepridarydamas problemu aplinkiniom gyvenvietem, gatvem ir t.t?
        Toliau reikia zinoti tik tai, kad jie dazniausiai buna dideliu rajonu pakrasciuose, bet nevisada...
        O visa kita tik speliones ir paieskos, bent jau man... 🙂

        Atsakyti

      • Fedot
        2013.11.20 10:23

        Tai Grindos mapas yra gi

        Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top
mobili pilna